Kategorie: Wszystkie | Achtung faszyzm! | Antifa w akcji! | Bohaterowie NA
RSS
niedziela, 30 września 2007
UKRAINA: POSTKOMUNIŚCI WYGRALI WYBORY ! BĘDĄ SANKCJE I IZOLACJA UKRAINY ?
Wybory parlamentarne na Ukrainie wygrała postkomunistyczna i prorosyjska Partia Regionów, uzyskując 35,5 procent głosów.
ROSJA: WÓDZ LIBERAŁÓW I LEWACKICH EKSTREMISTÓW
Garri Kaspoarow został wspólnym kandydatem rosyjskich liberalnych demokratów i ekstremistycznych narodowych bolszewików w wyborach na prezydenta Rosji ! Liberałowie i naz-bole tworzą razem koalicję Inna Rosja...
piątek, 28 września 2007
USA: KOSZARY W KSZTAŁCIE SWASTYKI
Przez pół wieku nikt nie zauważył ogromnej swastyki w San Diego. Prawda wyszła na jaw dopiero teraz...
POLSKA: NAZI-DODA ROBI LODA
Piosenkarka Dorota Rabczewska, czyli Doda, pozowała do zdjęcia w czapce z symbolami Waffen SS i Gestapo. Czyżby nie wiedziała, że za propagowanie nazizmu grożą nawet dwa lata więzienia?
czwartek, 27 września 2007
NIEMCY: FAJRANT NA PROTEST PRZECIWKO NPD
2000 osób demonstrowało w Bad Lauterberg w południowej części Gór Harzu (Dolna Saksonia) przeciwko neofaszystowskiej NPD.
HISZPANIA: SOCJALIŚCI REHABILITUJĄ SWOICH
Rządzący w Hiszpanii socjaliści przygotowują ustawę pozwalającą na unieważnienie procesów obrońców i zwolenników Republiki, które toczyły się przed frankistowskimi sądami i zakończyły tysiącami wyroków śmierci.
WŁOCHY: LEWICOWY RZĄD CHCE WYGNAĆ CYGANÓW. NIE DLA ROMA MIASTO ROMA...
Italii grozi konflikt etniczny z powodu masowego napływu Romów z krajów Europy Środkowej. Pomysł lewicowego rządu jest prosty - pozbyć się Cyganów. Ma temu służyć nowa ustawa, która ułatwi szybkie wydalanie obywateli krajów UE pod pretekstem "utrzymania porządku publicznego".
ROSJA: UWAGA NEO-STALINIZM !
Przed powrotem stalinizmu w Rosji ostrzega ostatni przywódca Związku Radzieckiego Michaił Gorbaczow. Jego zdaniem Rosja zaczyna zapominać o swej tragicznej przeszłości i dryfuje dokładnie w tym kierunku.
MACEDONIA: POLICJA KONTRA FASZYŚCI
Specjalna jednostka macedońskiej policji starła się w nocy z wtorku na środę z Albańczykami - sympatykami faszystkowskiej partii Demokratyczny Związek na Rzecz Integracji (DUI), głoszącej ideologią "Wielkiej Albanii". Faszyści usiłowali zablokować dojazd do parlamentu. Co najmniej pięć osób trafiło do aresztu, a trzy odniosły lekkie obrażenia.
NIEMCY: ZIOMKI CHCĄ KASY
Członek rady nadzorczej Powiernictwa Pruskiego, polityk CDU Rudi Pawelka zapowiedział podjęcie kroków prawnych przeciwko niemieckiemu rządowi w celu uzyskania odszkodowania za mienie pozostawione przez Niemców przymusowo wysiedlonych po 1945 roku z Polski i innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 14