| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kategorie: Wszystkie | Achtung faszyzm! | Antifa w akcji! | Bohaterowie NA
RSS
środa, 26 sierpnia 2009
FRANCJA I HISZPANIA: POLICJA LIKWIDUJE BAZY BASKIJSKICH FASZYSTÓW

12 kryjówek baskijskiej organizacji separatystycznej ETA z 900 kg materiałów wybuchowych znalazła w ciągu tygodnia policja we współpracy z policją francuską - poinformowało we wtorek hiszpańskie MSW.Większość kryjówek znajdowała się w rejonie Herault, na południu Francji.W hiszpańskim mieście Cabrerolles znaleziono 180 kg materiałów wybuchowych, 124 detonatorów, broń i amunicję. Inny schowek odkryto we francuskim mieście Lacaune Les Baines - podano w komunikacie. RP.PL

20:06, narodowaantifa , Antifa w akcji!
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 sierpnia 2009
ESTONIA: NASRALI NA POMNIK KOMUNISTYCZNEGO OKUPANTA

"10 sierpnia na cmentarzu wojskowym w Tallinie doszło do zbezczeszczenia pomnika Żołnierza-Wyzwoliciela, tzw. "Brązowego Żołnierza", upamiętniającego żołnierzy Armii Czerwonej, którzy polegli w walkach o wyzwolenie Estonii spod hitlerowskiej okupacji. Przeciwko temu aktowi wandalizmu zaprotestowała ambasada rosyjska, która domaga się dokładnego śledztwa i ukarania winnych. Usunięcie monumentu z centrum Tallina w celu przeniesienia go na cmentarz wojskowy doprowadziło w 2007 roku do gwałtownych zamieszek wśród rosyjskiej mniejszośći i stało się powodem ostrego kryzysu w stosunkach rosyjsko-estońskich", ze smutkiem donosi skrajnie lewicowy portal LEWICA.PL

Narodowa Antifa pozdrawia estońskich antykomunistów!

11:21, narodowaantifa , Antifa w akcji!
Link Dodaj komentarz »
POŁĄCZYLI RĘCE W OBRONIE WOLNOŚCI
Demonstrując jedność, Litwa, Łotwa i Estonia obchodzą wspólnie w niedzielę 20. rocznicę Szlaku Bałtyckiego - akcji, która była przejawem dążeń trzech państw bałtyckich do niepodległości. Wszystkie od 1940 r. znajdowały się pod okupacją i terrorem komunistycznego ZSRR.
piątek, 13 lutego 2009
WĘGRY: PREMIER-SOCJALISTA CHCE ZNISZCZYĆ ANTYKOMUNISTYCZNE MEDIA. WĘGRZY BRONIĄ WOLNOŚCI SŁOWA
Około 2500 osób zebrało się przed siedzibą węgierskiego parlamentu, by zamanifestować poparcie dla konserwatywnego dziennika "Magyar Hirlap", o którego bojkot zaapelował kontrowersyjny, socjalistyczny premier Ferenc Gyurcsany. Gyurcsany wezwał agencje rządowe i państwowe firmy, by przestały subskrybować dziennik, który po ubiegłotygodniowym zabójstwie piłkarza ręcznego, o które podejrzany jest Rom, opublikował rasistowski artykuł pod tytułem "Przepełniła się czara".
CZECHY: HOŁD DLA POLSKIEGO ANTYKOMUNISTY RYSZARDA SIWCA
Prażanie postanowili uczcić Ryszarda Siwca, który w 1968 r. na znak protestu dokonał samospalenia po wkroczeniu do Czechosłowacji wojsk Układu Warszawskiego
wtorek, 11 listopada 2008
TURCJA: BOMBY NA CZERWONYCH TERRORYSTÓW
Armia turecka zbombardowała po południu stanowiska terrorystów z komunistycznej Partii Pracujących Kurdystanu (PKK) na północy Iraku - poinformowali iraccy pogranicznicy. Bombardowania przeprowadzono w przygranicznym z Turcjąrejonie, na północ od miasta Dohuk.

Na początku listopada turecki parlament przedłużył zgodę na dalsze transgraniczne operacje wojskowe przeciwko bazom PKK w Iraku.

ONET.PL 

01:19, narodowaantifa , Antifa w akcji!
Link Dodaj komentarz »
sobota, 08 listopada 2008
WIELKA BRYTANIA: NARODOWA ANTIFA NAWET W LONDYNIE
Uroczystości związane z 90. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości odbędą się również w Londynie. Według organizatorów, może w nich uczestniczyć nawet kilkanaście tysięcy Polaków. będa wśród nich działacze i żołnierze Narodowej Antify.
LITWA: NIGDY NIE ZAPOMNIMY O KOMUNISTYCZNYCH ZBRODNIACH ! ! !
W wileńskim kościele pod wezwaniem św. Rafała odsłonięto tablicę, upamiętniającą ofiary zbrodni katyńskiej, wśród których byli też Litwini.
wtorek, 16 września 2008
NIEMCY: POSTKOMUNISTYCZNA LEWICA ŻERUJE NA NIEPAMIĘCI
Władze niemieckiej chadecji CDU przyjęły strategię, która ma na celu przeciwstawienie się zapomnieniu o krzywdach i bezprawiu, jakie wyrządził dawny reżim Niemieckiej Republiki Demokratycznej. Dokument jest także reakcją na coraz większe poparcie dla postkomunistycznej partii Lewica oraz narastającą - szczególnie we wschodnich Niemczech - tęsknotę za socjalistycznym państwem wschodnioniemieckim - tzw. ostalgią (z połączenia słów "Ost", czyli wschód i "nostalgia").
czwartek, 11 września 2008
POLSKA: DLA OPRAWCÓW Z KOMUNISTYCZNEJ SB SZUBIENICA A NIE PRZYWILEJE EMERYTALNE !
Ograniczenie przywilejów emerytalnych były pracowników służb PRL nie powinno budzić wątpliwości konstytucyjnych – mówi „Rz” Piotr Winczorek, prawnik, profesor Uniwersytetu Warszawskiego, znawca tematyki konstytucyjnej – zasada jest taka, że chroni się tylko prawa słusznie nabyte. Czy akurat prawa tych osób do wyższych emerytur były nabyte słusznie?
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 25