| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kategorie: Wszystkie | Achtung faszyzm! | Antifa w akcji! | Bohaterowie NA
RSS
środa, 26 sierpnia 2009
KOSOWO: ALBAŃSCY EKSTREMIŚCI ZNISZCZYLI SAMOCHODY EULEX-U
5 sierpnia w stolicy Kosowa, Prisztinie, doszło do protestu przeciwników związanej z Unią Europejską misji EULEX. Jak poinformował agencję prasową Kosova Press rzecznik policji w regionie prisztińskim Agron Borovci blisko 20 działaczy ruchu VETËVENDOSJE! zniszczyło 28 pojazdów należących do misji. Zdaniem działaczy organizacji EULEX, podobnie jak międzynarodowa misja UNMIK, mieszają się w wewnętrzne sprawy Kosowa. VETËVENDOSJE! współpracuje ściśle z łączącą elementy radykalnie lewicowe i nacjonalistyczne partią Narodowy Ruch na rzecz Wyzwolenia Kosowa (Lëvizja Kombëtare për Çlirimin e Kosovës).
poniedziałek, 24 sierpnia 2009
CHINY: KOMUNISTYCZNE REPRESJE PRZECIWKO 200 UJGUROM
200 osób stanie przed sądem za udział w lipcowych zamieszkach w chińskiej prowincji Sinkiang, w których zginęło około 200 osób - poinformowała dzisiaj agencja AP, powołując się na rządowy chiński dziennik "China Daily". Według tej gazety procesy zaczną się już w tym tygodniu, w Urumczi, stolicy Sinkiangu.
ŚLĄSCY SEPARATYŚCI CZYLI POŻYTECZNI IDIOCI MOSKWY
Ruch Autonomii Śląska (RAŚ) odciął się od stanowiska Związku Ludności Narodowości Śląskiej (ZLNŚ), który poparł rosyjskie oskarżenia o fałszowanie przez Polskę historii dla doraźnych potrzeb. Zdaniem RAŚ, wpisując się w rosyjską politykę działacze związku, weszli w rolę "pożytecznych idiotów".
niedziela, 23 sierpnia 2009
BIAŁORUŚ: REŻIM FASZYSTOWSKO-KOMUNISTYCZNY BOI SIĘ PRAWDY
Plakat-karykaturę z hasłem "komunizm=faszyzm" zawiesili na postumencie pomnika Lenina w Mińsku działacze białoruskiej organizacji "Młody Front". Plakat został szybko zdjęty przez milicję, a sprawcy, Mikoła Dziemidzienka i Hanna Buńko, zatrzymani. Informację podał portal "Radia Swaboda".
ROSJA BRONI STALINA, ŚLĄSCY SEPARATYŚCI WSPIERAJĄ ROSJĘ
Ubiegający się od 13 lat o sądową rejestrację Związek Ludności Narodowości Śląskiej (ZLNŚ) przyłączył się w oświadczeniu do - jak napisano - "krytyki władz Polski, w której Rosjanie zarzucają fałszowanie historii dla doraźnych potrzeb".
HAŃBA. UNIEWINNIAJĄ STALINA.
Prezydenci Rosji i Izraela, Dmitrij Miedwiediew i Szimon Peres wydali wspólne oświadczenie z okazji 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej, w którym wyłączną odpowiedzialnością za jej rozpętanie obarczyli władze nazistowskich Niemiec.
piątek, 13 lutego 2009
CHINY: KOMUNIŚCI PRZECIWKO WOLNEMU SŁOWU
Chińscy cenzorzy stworzą "czarną listę" dziennikarzy, łamiących - według nich - ustalone zasady wykonywania zawodu - podały oficjalne chińskie media. Czyli tych, którzy są niewygodni dla komunistycznego reżimu.
SKRAJNA LEWICA TWIERDZI, ŻE IZRAELEM BĘDĄ RZĄDZILI FASZYŚCI
"Według dotychczasowych wyliczeń, wybory w Izraelu, które odbyły się 10 lutego, wygrały zgodnie z przewidywaniami partie prawicy. Bardzo dobry wynik wyborczy odnotowała skrajnie prawicowa, antyarabska partia Yisrael Beiteinu z Awigdorem Liebermanem na czele" - twierdzą lewacy.
czwartek, 01 stycznia 2009
POLSKA: HOŁD DLA BANDYTÓW Z PAŁAMI I KASTETAMI
Skrajnie lewicowe stowarzyszenie "Nigdy Więcej" objęło patronat nad płytą gloryfikującą lewacką bojówkę Antifa. Bojówkarze Antify wielokrotnie dopuszczali się poważnych przestępst kryminalnych. Głównie były to akty fizycznej przemocy z użyciem nibezpiecznych narzędzi. Ich ofiarą padają najczęściej osoby uznane przez lewaków za "wrogów lewicy". W kwietniu 2008 r. we Wrocławiu czterech członków Antify skatowało pałkami i kastetami członka nacjonalistycznej organizacji ONR. W listopadzie 2008 r. w Warszawie pobili uczestnika obchodów Dnia Niepodległości, ponieważ "wyglądał na Wszechpoalka". W obu przypadkach policja ujęła bandytów. Liderem stowarzyszenia "Nigdy Więcej" jest Marcin Kornak, osobiście deklarujący się jako anarchista. Głównym ideologiem organizacji jest popularny w kręgach skrajnej lewicy publicysta Rafał Pankowski. Stowarzyszenie "Nigdy Więcej" od lat korzysta ze wsparcia medialnego i finansowego wielu poważnych instytucji i mediów. Szczegóły płyty tu: http://www.nigdywiecej.org/index.php?option=com_content&task=view&id=357&Itemid=13 Antifa katuje swoja ofiarę: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,5116378.html
poniedziałek, 24 listopada 2008
SERBIA-KOSOWO: NIEMIECKI WYWIAD DOKONAŁ ZAMACHU BOMBOWEGO W PRISZTINIE
Trzej Niemcy, zatrzymani w Kosowie w związku z napaścią na przedstawicielstwo UE, to agenci Federalnej Służby Informacyjnej (BND) - podaje w najnowszym wydaniu tygodnik "Der Spiegel".Według "Spiegla" kosowskie służby antyterrorystyczne podejrzewają trzech aresztowanych w minioną środę Niemców o udział w ataku bombowym na przedstawicielstwo UE w Prisztinie.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 60