| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kategorie: Wszystkie | Achtung faszyzm! | Antifa w akcji! | Bohaterowie NA
RSS
sobota, 08 listopada 2008
POLSKA: BOGA NIE ZNAJĄ, ŻYCIEM LUDZKIM GARDZĄ
Sąd w Słubiach aresztował dwóch mężczyzn podejrzanych o śmiertelne pobicie bezdomnego. 32-letniemu Maciejowi W. oraz 52-letniemu Leszkowi Sz. grozi od roku do 10 lat więzienia.Sprawcy byli prawdopodobnie sympatykami Platformy Obywatelskiej.
ROSJA: ŚCIERWO LENINA SPALIĆ ALBO POWIESIĆ NA LATARNI
Rosyjscy obrońcy praw człowieka uważają, że do tej pory nie nastąpił historyczny rozrachunek z rewolucją 1917, ale przekonują, że społeczeństwo jest do gotowe, by z Placu Czerwonego usunąć mauzoleum Włodzimierza Lenina - informuje serwis interfax.ru.
KOREA: CHORY TYRAN ODDAŁ TRON ZDROWEMU TYTANOWI
Południowokoreańscy politycy stwierdzili, że Kim Dzong Il przestał rządzić Koreą Północną, a władzę przekazał swojemu zięciowi Chang Sung Taek - informuje serwis timesonline.co.uk.
WIELKA BRYTANIA: NARODOWA ANTIFA NAWET W LONDYNIE
Uroczystości związane z 90. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości odbędą się również w Londynie. Według organizatorów, może w nich uczestniczyć nawet kilkanaście tysięcy Polaków. będa wśród nich działacze i żołnierze Narodowej Antify.
BIAŁORUŚ: ANTYKOMUNIŚCI BĘDĄ MIELI PROCES ZA PROTESTOWANIE PRZECIWKO GLORYFIKACJI BOLSZEWIZMU
Pięciu działaczy białoruskiej opozycji stanie przed sądem za zorganizowanie demonstracji. Kilkunastu opozycjonistów zatrzymano wczoraj w centrum Mińska, gdy protestowali przed budynkiem KGB przeciwko świętowaniu 91 rocznicy wybuchu Rewolucji Październikowej. Pięciu uczestników demonstracji spędziło noc w areszcie.
BUŁGARIA: KAT ZGRYWA SIĘ NA OFIARĘ I ŻĄDA SZMALU
Tureccy nacjonaliści z partii Ruch na rzecz Praw i Swobód (DPS), która działa wśród tureckiej mniejszości w Bułgarii znów chce antagonizować Turków z Bułgarami. Partia domagają się przyjęcia specjalnej ustawy, osądzającej przymusową bułgaryzację, dokonywaną przez władze komunistyczne w latach 80. i zakazującej pełnienia funkcji publicznych osobom, które w niej uczestniczyły - poinformował dziennik "Sega".
LITWA: NIGDY NIE ZAPOMNIMY O KOMUNISTYCZNYCH ZBRODNIACH ! ! !
W wileńskim kościele pod wezwaniem św. Rafała odsłonięto tablicę, upamiętniającą ofiary zbrodni katyńskiej, wśród których byli też Litwini.
czwartek, 16 października 2008
PERU: KOMUNIŚCI ZAMORDOWALI 14 OSÓB
Maoistowscy terroryści z Ludowej Armii Wyzwoleńczej (Ejército Popular de Liberación) przeprowadzili 10 października największy od lat atak na peruwiańską armię. Komuniści zamordowali 14 osób.
niedziela, 28 września 2008
LITWA: ANTYPOLSKA PROWOKACJA SZAKALISA
W centrum Wilna, w budynku Poczty Głównej są sprzedawane koperty, które przedstawiają wizerunek Stalina, Hitlera i Piłsudskiego z podpisem "Wielcy organizatorzy ludobójstwa narodu litewskiego" - informuje tygodnik Związku Polaków na Litwie "Nasza Gazeta".
środa, 17 września 2008
NIEMCY: SKINI JEJ NIE OKALECZYLI TO SAMA SIE POCIĘŁA ABY ZOSTAĆ GWIAZDĄ MEDIÓW
Przed sądem w Hainichen we wschodnich Niemczech rozpoczął się proces nastolatki oskarżonej o upozorowanie napadu neonazistów. Prokuratura zarzuca jej, że sama wycięła sobie nożem swastykę na nodze. Dziewczyna mówi, że zrobili to skinheadzi, którzy ją zaatakowali.