| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kategorie: Wszystkie | Achtung faszyzm! | Antifa w akcji! | Bohaterowie NA
RSS
wtorek, 11 listopada 2008
ROSJA: EKSTREMIŚCI FETUJĄ URODZINY TERRORYSTY
7 listopada odbył się w Rosji Dzień Machno. W piątek minęła 120 rocznica urodzin tego anarchistycznego terrorysty. W związku z rocznicą odbyły się demonstracje i akcje jego zwolenników w różnych miastach Rosji.
SOMALIA: NIENAWIDZĄ CHRZEŚCIJAN.PORWALI KATOLICKIE ZAKONNICE
Uzbrojeni somalijscy napastnicy uprowadzili dwie zachodnie zakonnice w pobliżu granicy Kenii z Somalią - podał przedstawiciel lokalnych kenijskich władz. Włoskie MSZ poinformowało, że uprowadzone katolickie zakonnice to Włoszki.
BIRMA: CHIŃSCY KOLABORANCI PRZEŚLADUJĄ WŁASNY NARÓD
Sąd w rządzonej przez wojskowych Birmie skazał znanego blogera na 20 lat więzienia za jego działalność w internecie. W innym procesie poeta dostał dwa lata za ukrycie antyrządowego hasła w jednym ze swych utworów.
TURCJA: BOMBY NA CZERWONYCH TERRORYSTÓW
Armia turecka zbombardowała po południu stanowiska terrorystów z komunistycznej Partii Pracujących Kurdystanu (PKK) na północy Iraku - poinformowali iraccy pogranicznicy. Bombardowania przeprowadzono w przygranicznym z Turcjąrejonie, na północ od miasta Dohuk.

Na początku listopada turecki parlament przedłużył zgodę na dalsze transgraniczne operacje wojskowe przeciwko bazom PKK w Iraku.

ONET.PL 

01:19, narodowaantifa , Antifa w akcji!
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 09 listopada 2008
WIELKA BRYTANIA: TYSIĄCE ISLAMSKICH EKSTREMISTÓW WŚRÓD NAS
W Wielkiej Brytanii działa kilka tysięcy islamskich ekstremistów, w większości urodzonych na Wyspach - podał "Sunday Telegraph". Gazeta powołuje się na informacje wydziału wywiadowczego Ministerstwa Obrony, kontrwywiad MI5 i wydział specjalny londyńskiej policji.
POLSKA: SKRAJNA LEWICA ROBI ZADYMĘ W DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
Skrajna lewica chce zakłócić Dzień Niepodległości. Bojówkarze zapowiadają, że rozbiją pochód organizowany 11 listopada przez kontrowersyjną organizację ONR.
HISZPANIA: LEWACY ZARABIAJĄ NA HANDLU BRONIĄ
Od zamachów terrorystycznych w Madrycie, Zapatero i jego lewacka partia PSOE skutecznie grają kartą pacyfizmu, by pozyskać głosy wyborców. Tymczasem podczas rządów hiszpańskiej lewicy eksport broni wzrósł ponad dwukrotnie. Głównymi odbiorcami tej "nadwyżki" są Chiny, Kuba, Wenezuela i Iran.
NIEMCY: NOC KRYSZTAŁOWA. KOLEJNA ROCZNICA
Związany z datą 9 listopada hitlerowski pogrom Żydów w "kryształową noc" sprzed 70 lat czyni z niej "dzień pamięci o najokropniejszych wydarzeniach niemieckiej historii" - oświadczyła kanclerz Niemiec Angela Merkel
GAZETA WYBORCZA: IDOL SKRAJNEJ LEWICY JEST NARODOWY SOCJALISTĄ
Hugo Chavez krok po kroku buduje w Wenezueli samodzierżawie. Sięga po pomoc neoimperialnej i autorytarnej Rosji Putina i komunistycznych Chin. Może wystarczy, by stracić sympatię lewicy? Jest z istoty narodowosocjalistyczny, faszystowski i nie sposób powiedzieć, co w nim jest lewicowego poza planowym niszczeniem własności prywatnej - pisze Maciej Stasiński.
sobota, 08 listopada 2008
POLSKA: OSTATNI JAKO PREMIER PRL, JEDEN Z WIELU KOMUNISTYCZNYCH APARATCZYKÓW
W wieku 81 lat zmarł Mieczysław Franciszek Rakowski - poinformowała TVN24.Rakowski był ostatnim komunistycznym premierem w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej, a w latach 1958 - 1982 był redaktorem naczelnym tygodnika "Polityka". Działał w partii komunistycznej od 1946 r. Jest współodpowiedzialny za zdrodnie komunistyczne z okresu PRL.
18:55, narodowaantifa
Link Dodaj komentarz »