| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kategorie: Wszystkie | Achtung faszyzm! | Antifa w akcji! | Bohaterowie NA
RSS
czwartek, 01 stycznia 2009
POLSKA: HOŁD DLA BANDYTÓW Z PAŁAMI I KASTETAMI
Skrajnie lewicowe stowarzyszenie "Nigdy Więcej" objęło patronat nad płytą gloryfikującą lewacką bojówkę Antifa. Bojówkarze Antify wielokrotnie dopuszczali się poważnych przestępst kryminalnych. Głównie były to akty fizycznej przemocy z użyciem nibezpiecznych narzędzi. Ich ofiarą padają najczęściej osoby uznane przez lewaków za "wrogów lewicy". W kwietniu 2008 r. we Wrocławiu czterech członków Antify skatowało pałkami i kastetami członka nacjonalistycznej organizacji ONR. W listopadzie 2008 r. w Warszawie pobili uczestnika obchodów Dnia Niepodległości, ponieważ "wyglądał na Wszechpoalka". W obu przypadkach policja ujęła bandytów. Liderem stowarzyszenia "Nigdy Więcej" jest Marcin Kornak, osobiście deklarujący się jako anarchista. Głównym ideologiem organizacji jest popularny w kręgach skrajnej lewicy publicysta Rafał Pankowski. Stowarzyszenie "Nigdy Więcej" od lat korzysta ze wsparcia medialnego i finansowego wielu poważnych instytucji i mediów. Szczegóły płyty tu: http://www.nigdywiecej.org/index.php?option=com_content&task=view&id=357&Itemid=13 Antifa katuje swoja ofiarę: http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35771,5116378.html
piątek, 26 grudnia 2008
NARODOWA ANTIFA 2009

Narodowa Antifa pozdrawia aktywistów, przyjaciół i sympatyków! W roku 2009 zamierzamy ujawnić się w nowej formule!

Bądźcie z nami! 

Niszcz komunizm/niszcz nazizm!

14:06, narodowaantifa
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 24 listopada 2008
CHINY: KOMUNIŚCI BOJĄ SIĘ ZESPOŁU GUNS`N`ROSES
W chińskich sklepach nie będzie można kupić najnowszej płyty legendarnego zespołu Guns N' Roses, ponieważ władze w Pekinie... wyjęły album spod prawa - informuje RMF FM. 
Powodem tej decyzji jest tytuł albumu, który brzmi "Chinese Democracy". Chińskie wąłdze od lat łamią zasady wolności słowa, pilnując wszechobecnej cenzury, która nie omija również takiej sfery jak szeroko pojęta kultura.
- Guns N' Roses daje innym ludziom i zespołom dobry przykład mówiąc o sprawach takich jak demokracja, a zwłaszcza w Chinach - w ten sposób komentują zaistniałą sytuację muzycy z Chin i Tajwanu.
Płyta "Chinese Democracy" trafi do sklepów 23 listopada.
08:52, narodowaantifa
Link Komentarze (1) »
SERBIA-KOSOWO: NIEMIECKI WYWIAD DOKONAŁ ZAMACHU BOMBOWEGO W PRISZTINIE
Trzej Niemcy, zatrzymani w Kosowie w związku z napaścią na przedstawicielstwo UE, to agenci Federalnej Służby Informacyjnej (BND) - podaje w najnowszym wydaniu tygodnik "Der Spiegel".Według "Spiegla" kosowskie służby antyterrorystyczne podejrzewają trzech aresztowanych w minioną środę Niemców o udział w ataku bombowym na przedstawicielstwo UE w Prisztinie.
EGIPT: MUZUŁMANIE PRZECIWKO CHRZEŚCIJANOM. BITWA Z POLICJĄ
W związku z planami utworzenia nowego kościoła, na przedmieściach stolicy Egiptu doszło wieczorem do ulicznych walk z udziałem muzułmanów, chrześcijan i policjantów - powiadomiła niemiecka agencja dpa. Agencja Reutera podaje, że walki toczyły się głównie między policją a muzułmanami, którzy obrzucili funkcjonariuszy butelkami i kamieniami, raniąc dwóch z nich.
IZRAEL: KARA DLA ŻYDÓW-NEONAZISTÓW
zraelski sąd skazał na kary od roku do siedmiu lat pozbawienia wolności ośmiu nastoletnich neonazistów, którzy w ubiegłym roku dopuścili się serii brutalnych napadów - powiadomił rzecznik sądu okręgowego w Tel Awiwie Ayelet Filo.
BURUNDI: CZARNI MAJĄ SPOSÓB NA GEJÓW
Dokonując gruntownej reformy przepisów prawnych, parlament środkowoafrykańskiego kraju zniósł w sobotę karę śmierci, za to ogłosił homoseksualizm przestępstwem kryminalnym karanym dwoma latami więzienia.
czwartek, 13 listopada 2008
POLACY WYBRALI WOLNOŚĆ I PATRIOTYZM
W uroczystościach pod Grobem Nieznanego Zołnierza i imprezach towarzyszących obchodom 90 rocznicy odzyskania Niepodległości wzieło udział co najmniej 100 tysięcy ludzi.  W  marszu  parafaszystowskiego ONR-u uczestniczyło ok. 200 osób. W  skrajnie lewicowej zadymie zwanej blokadą ok 130 osób. Takie są fakty. Polacy mają w dupie  ekstremistów. NARODOWA ANTIFA
01:49, narodowaantifa
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 11 listopada 2008
POLSKA: LEWACY SKATOWALI NARODOWCA
Skrajnej lewicy nie udało się zablokować marszu ONR w Warszawie. Za to Policja zablokowała nielegalną manifestację lewaków na ulicy Nowy Świat a potem zatrzymała czerwonego bandytę, który dotkliwie pobił narodowca z Młodzieży Wszechpolskiej. Działacze Narodowej Antify obserwowali zarówno marsz ONR jak i kontrakcję skrajnej lewicy. Wkrótce zdjęcia. Dalej relacja.
ŃJUS DLA FRAJERÓW
Poseł PiS Artur Górski złożył złożył marszałkowi Sejmu Bronisławowi Komorowskiemu list z przeprosinami za swe wystąpienie na temat prezydenta-elekta Baracka Obamy - informuje TVN 24.