| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kategorie: Wszystkie | Achtung faszyzm! | Antifa w akcji! | Bohaterowie NA
RSS
poniedziałek, 24 sierpnia 2009
ŚLĄSCY SEPARATYŚCI CZYLI POŻYTECZNI IDIOCI MOSKWY
Ruch Autonomii Śląska (RAŚ) odciął się od stanowiska Związku Ludności Narodowości Śląskiej (ZLNŚ), który poparł rosyjskie oskarżenia o fałszowanie przez Polskę historii dla doraźnych potrzeb. Zdaniem RAŚ, wpisując się w rosyjską politykę działacze związku, weszli w rolę "pożytecznych idiotów".
niedziela, 23 sierpnia 2009
BIAŁORUŚ: REŻIM FASZYSTOWSKO-KOMUNISTYCZNY BOI SIĘ PRAWDY
Plakat-karykaturę z hasłem "komunizm=faszyzm" zawiesili na postumencie pomnika Lenina w Mińsku działacze białoruskiej organizacji "Młody Front". Plakat został szybko zdjęty przez milicję, a sprawcy, Mikoła Dziemidzienka i Hanna Buńko, zatrzymani. Informację podał portal "Radia Swaboda".
ROSJA BRONI STALINA, ŚLĄSCY SEPARATYŚCI WSPIERAJĄ ROSJĘ
Ubiegający się od 13 lat o sądową rejestrację Związek Ludności Narodowości Śląskiej (ZLNŚ) przyłączył się w oświadczeniu do - jak napisano - "krytyki władz Polski, w której Rosjanie zarzucają fałszowanie historii dla doraźnych potrzeb".
HAŃBA. UNIEWINNIAJĄ STALINA.
Prezydenci Rosji i Izraela, Dmitrij Miedwiediew i Szimon Peres wydali wspólne oświadczenie z okazji 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej, w którym wyłączną odpowiedzialnością za jej rozpętanie obarczyli władze nazistowskich Niemiec.
piątek, 13 lutego 2009
CHINY: KOMUNIŚCI PRZECIWKO WOLNEMU SŁOWU
Chińscy cenzorzy stworzą "czarną listę" dziennikarzy, łamiących - według nich - ustalone zasady wykonywania zawodu - podały oficjalne chińskie media. Czyli tych, którzy są niewygodni dla komunistycznego reżimu.
PALESTYNA/IZRAEL: KAŻDY WIDZI SWOJĄ KRZYWDĘ. TYLKO SWOJĄ.
Przedstawiciele Autonomii Palestyńskiej złożyli w Międzynarodowym Trybunale Karnym w Hadze dokumenty, na podstawie których oskarżają Izrael o zbrodnie wojenne na Palestyńczykach i zbrodnie przeciwko ludzkości.
WĘGRY: PREMIER-SOCJALISTA CHCE ZNISZCZYĆ ANTYKOMUNISTYCZNE MEDIA. WĘGRZY BRONIĄ WOLNOŚCI SŁOWA
Około 2500 osób zebrało się przed siedzibą węgierskiego parlamentu, by zamanifestować poparcie dla konserwatywnego dziennika "Magyar Hirlap", o którego bojkot zaapelował kontrowersyjny, socjalistyczny premier Ferenc Gyurcsany. Gyurcsany wezwał agencje rządowe i państwowe firmy, by przestały subskrybować dziennik, który po ubiegłotygodniowym zabójstwie piłkarza ręcznego, o które podejrzany jest Rom, opublikował rasistowski artykuł pod tytułem "Przepełniła się czara".
CZECHY: HOŁD DLA POLSKIEGO ANTYKOMUNISTY RYSZARDA SIWCA
Prażanie postanowili uczcić Ryszarda Siwca, który w 1968 r. na znak protestu dokonał samospalenia po wkroczeniu do Czechosłowacji wojsk Układu Warszawskiego
SKRAJNA LEWICA TWIERDZI, ŻE IZRAELEM BĘDĄ RZĄDZILI FASZYŚCI
"Według dotychczasowych wyliczeń, wybory w Izraelu, które odbyły się 10 lutego, wygrały zgodnie z przewidywaniami partie prawicy. Bardzo dobry wynik wyborczy odnotowała skrajnie prawicowa, antyarabska partia Yisrael Beiteinu z Awigdorem Liebermanem na czele" - twierdzą lewacy.
SZWAJCARIA: KTOŚ KŁAMIE
Brazylijka, która twierdzi, że została napadnięta w Zurychu przez skinheadów i poroniła bliźnięta, nie była w ciąży i prawdopodobnie sama się okaleczyła - poinformowała szwajcarska policja.