| < Marzec 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kategorie: Wszystkie | Achtung faszyzm! | Antifa w akcji! | Bohaterowie NA
RSS
sobota, 01 września 2007
O SERWISIE

Serwis NARODOWEJ ANTIFY składa się z dwóch głównych działów:

1. ACHTUNG FASZYZM! Tutaj piszemy o wszelkich przejawach faszyzmu (zarówno brunatnego jak i czerwonego czyli komunizmu) w Polsce i na świecie. Demaskujemy to co ukrywające się w cieniu lub pod różnymi maskami. Ukazujemy to o czym wielu wolałoby nie mówić.

2. ANTIFA W AKCJI! Tutaj z kolei ukazujemy pozytywne, antyfaszystowskie działania. Na świecie jest wielu ludzi, którzy nie zgadzają się z faszystowskim porządkiem, którzy pragną normalności, dlatego piszemy i o tym. W jedności siła!

3. BOHATEROWIE N.A. Tutaj przedstawiać będziemy sylwetki wielkich bohaterów - bojowników o wolność, którzy poświęcili swe życie walce z faszyzmem i komunizmem. 

Jeśli masz informację nadającą się do któregoś z wyżej wymienionych działów. Napisz do nas! Nasz e-mail: narodowa_antifa@centrum.cz

11:28, narodowaantifa
Link Dodaj komentarz »
MANIFEST NARODOWEJ ANTIFY

NARODOWA ANTIFA to ruch społeczny mający na celu zwalczanie faszyzmu każdego koloru - od brunatnego (nazizm) po czerwony (komunizm). Jesteśmy przeciwni gloryfikowaniu czy wybielaniu totalitaryzmów, które w XX wieku pozbawiły życia tyle niewinnych ofiar! Niestety na świecie wciąż jest wiele ludzi zafascynowanych totalitarnymi ideologiami, w których widzą fałszywą receptę na rozwiązanie jak najbardziej prawdziwych problemów świata. Wyznają swych fałszywych bogów - Stalina, Hitlera, Lenina, Che Guevarę - bezkrytyczni i ślepo wierni ideologicznym mitom, w imię swojej wiary gotowi zabijać "niewiernych".

NARODOWA ANTIFA odwołuje się do polskiej tradycji antyfaszystowskiej i antytotalitarnej. Przez wieki Polacy stawali do walki o wolność i niepodległość nie tylko swoją, ale i innych narodów. W 1939 roku jako pierwsi stanęli do walki z nazistami i nie przerwali tej walki aż do całkowitego upadku niemieckiego faszyzmu. Żołnierze Polski Podziemniej, żołnierze spod Narwiku, Tobruku, Monte Cassino, Arnhem, polscy lotnicy w Wielkiej Brytanii - wszyscy oni są wzorem do naśladowania, ich bezkompromisowa postawa wobec totalitaryzmu jest godna uznania przez cały świat. Paradoksalnie wielu z nich po wojnie było nazywanych faszystami (przez czerwonych faszystów). Dlatego my - współcześni antyfaszyści musimy oddać im cześć.

NARODOWA ANTIFA to wołanie o sprawiedliwość. Dlaczego na świecie jest tyle nierozliczonych zbrodni? Dlaczego symbole zbrodniczego systemu komunistycznego nie zostały zakazane? Dlaczego zbrodniarze nie zostali postawieni przed sądem i osądzeni? Gdzie jest sprawiedliwość? Czyżby zgładzono ją w Katyńskim Lesie wraz z polskimi oficerami?

NARODOWA ANTIFA to walka o prawdę. Świat pełen jest klamstw. Wszechobecna manipulacja medialna jest znacznie trudniejsza do wykrycia niż oszustwa goebbelsowskiej propagandy. Wilków w owczej skórze nie brakuje. Zresztą nigdy ich nie brakowało. Bo czyż czerwony faszyzm nie walczył z brunatnym faszyzmem pod fałszywą maską demokracji?

NARODOWA ANTIFA to niezależność i obiektywizm. Nikt za nami nie stoi i nie służymy żadnemu układowi politycznemu. Dla nas faszyzm to gówno, więc nie robi nam różnicy jak się go opakuje - czy w papier ze swastyką, czy z sierpem i młotem. Wyznawcy Stalina, Hitlera, Lenina i Che Guevary są dla nas równi. TYCH KLIENTÓW NIE OBSŁUGUJEMY!

01:53, narodowaantifa
Link Komentarze (4) »
1 ... 116