| < Kwiecień 2019 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Kategorie: Wszystkie | Achtung faszyzm! | Antifa w akcji! | Bohaterowie NA
RSS
sobota, 02 stycznia 2010
Powstaje portal Narodowej Antify
Trwają prace nad portalem internetowym Narodowej Antify, służącym profesjonalnemu informowaniu Was na temat skrajnie lewicowego ekstremizmu, neonazizmu, islamizmu i innych plag godnych rozjechania za pomocą czołgu. Do momentu otwarcia portalu blog który czytasz w zasadzie nie będzie aktualizowany. Walcz o wolność - niszcz lewactwo i neonazizm!
niedziela, 04 października 2009
DO ANARCHISTÓW I NEONAZISTÓW
Narodowa Antifa kładzie chuja na skrajną lewicę anarchistyczną oraz neonazistów. Stawiamy kloca na waszych bożków Bakunina, Kropotkina, Hitlera i Hessa. Jesteście błaznami i szczamy na wasze smutne pyski.
środa, 16 września 2009
BOŚNIA: ZAMORDOWALI CO NAJMNIEJ 20 KATOLIKÓW
Policja aresztowała w Bośni i Hercegowinie (BiH) czterech Bośniaków (Muzułmanów) podejrzanych o zabicie ponad 20 chorwackich cywilów i jeńców w czasie wojny w latach 1993-94 - poinformowało biuro prokuratora krajowego w Sarajewie.
środa, 09 września 2009
ZATRZYMAĆ NIENAWIŚCI
W Görlitz społeczne polsko-niemieckie patrole będą zrywać antypolskie plakaty neonazistów. Stanie się tak, jeśli władze nie ściągną ich same. Domagają się tego mieszkańcy i burmistrz Zgorzelca, tym bardziej, że usunięto plakaty w Löcknitz
POLSKA: ANARCHIŚCI PROFANUJĄ PAMIĘĆ O OFIARACH NAZIZMU
5 września w Bygdoszczy skrajna lewica zorganizowała prowokacyjny marsz, profanujący pamięć o Polakach zamordowanych tam przez nazistów w 1939 r. w czasie rzezi zwanej Krwawą Niedzielą. Lewacy twierdzą, że to Polacy mordowali w Bygdoszczy niewinnych Folksdojczów. Zamaskowani ekstremiści zarejestrowlai jednak swoją akcję jako... marsz przeciwko nazizmowi a władze miasta zgodziły się na prowokację.
środa, 26 sierpnia 2009
FRANCJA I HISZPANIA: POLICJA LIKWIDUJE BAZY BASKIJSKICH FASZYSTÓW

12 kryjówek baskijskiej organizacji separatystycznej ETA z 900 kg materiałów wybuchowych znalazła w ciągu tygodnia policja we współpracy z policją francuską - poinformowało we wtorek hiszpańskie MSW.Większość kryjówek znajdowała się w rejonie Herault, na południu Francji.W hiszpańskim mieście Cabrerolles znaleziono 180 kg materiałów wybuchowych, 124 detonatorów, broń i amunicję. Inny schowek odkryto we francuskim mieście Lacaune Les Baines - podano w komunikacie. RP.PL

20:06, narodowaantifa , Antifa w akcji!
Link Dodaj komentarz »
KOSOWO: ALBAŃSCY EKSTREMIŚCI ZNISZCZYLI SAMOCHODY EULEX-U
5 sierpnia w stolicy Kosowa, Prisztinie, doszło do protestu przeciwników związanej z Unią Europejską misji EULEX. Jak poinformował agencję prasową Kosova Press rzecznik policji w regionie prisztińskim Agron Borovci blisko 20 działaczy ruchu VETËVENDOSJE! zniszczyło 28 pojazdów należących do misji. Zdaniem działaczy organizacji EULEX, podobnie jak międzynarodowa misja UNMIK, mieszają się w wewnętrzne sprawy Kosowa. VETËVENDOSJE! współpracuje ściśle z łączącą elementy radykalnie lewicowe i nacjonalistyczne partią Narodowy Ruch na rzecz Wyzwolenia Kosowa (Lëvizja Kombëtare për Çlirimin e Kosovës).
poniedziałek, 24 sierpnia 2009
ESTONIA: NASRALI NA POMNIK KOMUNISTYCZNEGO OKUPANTA

"10 sierpnia na cmentarzu wojskowym w Tallinie doszło do zbezczeszczenia pomnika Żołnierza-Wyzwoliciela, tzw. "Brązowego Żołnierza", upamiętniającego żołnierzy Armii Czerwonej, którzy polegli w walkach o wyzwolenie Estonii spod hitlerowskiej okupacji. Przeciwko temu aktowi wandalizmu zaprotestowała ambasada rosyjska, która domaga się dokładnego śledztwa i ukarania winnych. Usunięcie monumentu z centrum Tallina w celu przeniesienia go na cmentarz wojskowy doprowadziło w 2007 roku do gwałtownych zamieszek wśród rosyjskiej mniejszośći i stało się powodem ostrego kryzysu w stosunkach rosyjsko-estońskich", ze smutkiem donosi skrajnie lewicowy portal LEWICA.PL

Narodowa Antifa pozdrawia estońskich antykomunistów!

11:21, narodowaantifa , Antifa w akcji!
Link Dodaj komentarz »
POŁĄCZYLI RĘCE W OBRONIE WOLNOŚCI
Demonstrując jedność, Litwa, Łotwa i Estonia obchodzą wspólnie w niedzielę 20. rocznicę Szlaku Bałtyckiego - akcji, która była przejawem dążeń trzech państw bałtyckich do niepodległości. Wszystkie od 1940 r. znajdowały się pod okupacją i terrorem komunistycznego ZSRR.
CHINY: KOMUNISTYCZNE REPRESJE PRZECIWKO 200 UJGUROM
200 osób stanie przed sądem za udział w lipcowych zamieszkach w chińskiej prowincji Sinkiang, w których zginęło około 200 osób - poinformowała dzisiaj agencja AP, powołując się na rządowy chiński dziennik "China Daily". Według tej gazety procesy zaczną się już w tym tygodniu, w Urumczi, stolicy Sinkiangu.
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 116