Blog > Komentarze do wpisu
ANTIFA W AKCJI: FLAGA TYBETU POWIEWA NA GIEWONCIE


 

22 czerwca A.D. 2008 tarnowscy przyjaciele wolności z tarnowskiej grupy plastycznej Consulting wspierani przez Narodową Antifę zawiesili flagę Tybetu na krzyżu, który nasi pradziadowie postawili na Giewoncie.

Opór przeciwko czerwonym trwa!

 

wtorek, 24 czerwca 2008, narodowaantifa

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Katolik, *.centertel.pl
2008/10/27 11:51:44
Dalajlama jest EZOTERYCZNYM OKULTYSTĄ parającym się białą i czarną magią taką samą jak praktykowana przez heavymetalowców i satanistów, a jego państwo to czarnoksięskie królestwo magiczne na usługach szatana. Zarówno czerwoni jak i czarodzieje są sługami diabła.

Dlatego zawieszenie flagi Tybetu na krzyżu to PROFANACJA i BLUŹNIERSTWO, bo Jezus Chrystus i Jego zbawieni w Niebie zdecydowanie negują wszelaką magię jako dzieło szatańskie, stawiając komunistów na równi z czarnoksiężnikami: www.giftstor.org/tomkiel05fst.html

"Now, mom, all will witness the capabilities of evil men- -Masons, Communists, Islams, Hindu, Buddhists, all One World Order, all totally against God for all deny His existence."

Nawracajcie się do Kościoła Katolickiego i odwracajcie się od zła wszelakiego, bo kara Boska idzie na świat, co pisze w linkowanych objawieniach.