Blog > Komentarze do wpisu
N.A. W AKCJI!
W nocy z 12 na 13 grudnia oddziały Narodowej Antify zaatakowały w Tarnowie. Zawisło ponad 100 plakatów upamiętniających wprowadzenie stanu wojennego i odnoszących się do podpisania traktatu reformującego UE.

 

 

13 grudnia. 26 lat temu ukonstytuowała się Wojskowa Rada Ocalenia Narodowego. Wprowadzono stan wojenny odbierając wolność blisko 40 milionom polskich obywateli. Dziś przywódcy 27 państw Unii Europejskiej podpiszą traktat reformujący. Pod pretekstem reformy odbierze się wolność ponad 490 milionom mieszkańców UE. Czy to przypadek?

26 lat temu był generał w telewizji. Na ulicach stały czołgi. Aresztowano działaczy opozycyjnych. Dziś jest cisza. Wolność odbiera się nam podstępnie i bez rozgłosu. Bo ilu Polaków, ilu Europejczyków przeczytało 287 stron traktatu reformującego? Ilu rozumie te zapisy? Wmawia się społeczeństwu, że to dobry krok. A przecież to pierwszy krok by stworzyć super-państwo europejskie na wzór państw totalitarnych XX wieku.

Stan wojenny był złem. Mimo to, wielu relatywistów broni generała i innych zbrodniarzy. Nie pamięta się o śmiertelnych ofiarach stanu wojennego, o aresztowanych, o poniżonych. Pamięta się o wyimaginowanych sowieckich czołgach. Relatywiści mówią: "nie mógł inaczej". Ci sami relatywiści dziś cieszą się z podpisania traktatu reformującego. "To jest dobre" - mówią. Ktoś jednak może zapytać: "dla kogo?".

Media milczą. Debaty publicznej nie było. Referendum nie było. Odwołania do Boga nie było. Jest za to handel i zdrada. W obliczu sprzedaży polskiej racji stanu nie będziemy milczeć! Historia osądzi winnych!

 

 Poniżej kilka fotek z akcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

czwartek, 13 grudnia 2007, narodowaantifa

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: TW Cygan, *.is.net.pl
2007/12/13 15:21:50
Poniżej link do wiadomości, która ukazała się na największym tarnowskim portalu internetowym inTARnet.pl:

www1.atlas.intarnet.pl/tarnow_full.html?action=full&id=8615